Panel Biurkowy Basic. Jak łatwo stworzyć funkcjonalną przestrzeń do pracy.

Producenci mebli biurowych proponują nam dziś całą gamę rozmaitych mebli i akcesoriów biurowych, które pomagają stworzyć funkcjonalną i komfortową przestrzeń do pracy. W aranżacji przestrzeni biurowej dominuje obecnie tendencja do tworzenia tzw. open space. Otwarte przestrzenie to świetne rozwiązanie, trzeba jednak pomyśleć o udogodnieniach, które dają pracownikom minimum prywatności i pozwalają stworzyć spokojne stanowisko pracy.

Panel biurkowy. Dlaczego warto w niego zainwestować
Ograniczona przestrzeń bardzo często nie pozwala na samodzielne ustawienia każdego biurka. Meble zazwyczaj łączy się ze sobą bokami lub tyłem. Warto, choć trochę je oddzielić i spróbować stworzyć wrażenie indywidualnych miejsc pracy. Na przykładzie panelu biurkowego BASIC, który znajduje się w ofercie sklepu internetowego Meblicante widać, że taka ścianka działowa, odgradzająca biurka wcale nie musi być zbyt wysoka. Nawet niski panel dobrze spełni swoje zadanie. Jest prosty i wygląda bardzo estetycznie, idealnie dopasowując się do każdego wnętrza. Można go dodatkowo wzbogacić o nakładkę tapicerowaną w wybranym kolorze. Dopasowując ją do kolorystyki firmy, możemy stworzyć ciekawą i reprezentacyjną aranżację.

Panele biurkowe z pewnością poprawiają komfort pracy w biurach wielostanowiskowych. Dzięki nim pracownicy mogą bardziej skoncentrować się na swoich zadaniach. Ogromnym atutem tego rozwiązania jest jego prostota. Spełniając swoją rolę, panel nie przytłacza pomieszczenia i nie zmienia jego charakteru.

Źródło: http://meblicante.pl/meble-biurowe/panele-i-scianki/panel-biurkowy-plycinowy#opis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Post